Špižinės vonios


Vonios , tai  vieta kur galima atsipalaiduoti , tai vieta kur galima praustis , tai vieta kurioje mes renkamės kiekvieną dieną , ten atliekame daug veiksmų , šauni vieta praleisti keliasdešimt minučių , žinant jog po to tapsi švaresnis , laimingesnis žmogutis šioje žemėje . Prieš daug daug metų , senų senovėje , kai dar nebuvo sukurtos vonios , manoma jog mūsų protėviai turėjo vonią . Tik netiek prabangią kaip 21 amžiuje . Būdavo mediniai kubilai , metalinės bačkos , ar netgi dekoratyvinės bačkos nukaltos iš metalo . Vonia , tai svarbiausia mūsų gyvenimo dalis ir etapas . Vonios turi daug rūšių . Vonios : metalinės , skardinės , špižinės , akrilinės , arba savadarbės gamintos statybininkų .

             Špižinės vonios  – tai vonia vadinama metaline , pagaminta iš metalo , iš kelių komponentų . tai metalas , špyžius , plienas , anglis . Tokia vonia yra labai sunki . Špyžius palaiko temperatūrą , bet jis yra labai trapus ,todėl  į jį yra įmaišoma truputis plieno . Šiuolaikinis atradimas leidžia truputį atsipūsti su kilogramais statybininkams .

              Metalinės vonios  (  skardinės )   –  tai pagamintos iš plieno . Jos yra labai lengvos . Prilygsta beveik akriliniai voniai ( svoriu ) . Turi labai didelį minusą , praleidžia labai daug šilumos . tokios vonios yra labai neekonomiškos . Tokių vonių jau nebeturėtų egzistuoti prekyboje , nes tikras bankrotas . Aišku turi ir savo pliusų , tai  geras , ir greitas šilumos laidininkas . tokios vonios turėtų buti montuojamos su dviguba nauda . Sakykim ir išsimaudyti ir perleisti šilumą kažkur kur būtu panaudota pagal paskirtį . Kainos atžvilgiu jos yra pigios .

               Akrilinės vonios  –  tai superiškai lengvos vonios . Pagamintos iš plasmasės ir dar kelių cheminių priedų , bei stiklo audinio . Akrilinės vonios ,tai šiuolaikinės vonios , tam kas mėgsta naujoves ir madą . Akrilas ant vonios paviršiaus žiba tarsi emaliniai dažai . Blizga tarsi katino kiaušiniai .

              Dušo kabinos  –  tai didelė dėžė , kurioje įmontuoti kranai , ir dušo purkštukai . Viduje labai smagu pasitiurkšti . Dėžutė su durelėmis , kurioje miela , po to švara ir atgaiva jūsų kūnui .


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *