Pagal ką vertinti restoranus?


Norėdami nueiti į restoraną ir pasimėgauti skaniu patiekalų iškyla dilema, kuri gi eiti, kokį restoraną pasirinkti, kai jų yra tiek daug. Senais laikais kai būdavo vos keletas restoranų, o visos kitos buvo kavinės ar barai būdavo paprasčiau. Tiesa tada į restoranus eidavome kaip į šventę – pasipuošę, pasidabinę gražiausiais papuošalais, moterys su gražiausiomis suknelėmis, vyrai kaip priklauso su kostiumais. Dabar restoranų yra kur kas daugiau ir tikrai nėra tokio aprangos kodo, kad tavęs į restoraną neileis jei tu ateisi apsirenges su džinsais ir marškiniais.

Žinoma vis dar yra prabangių restoranų, kuriuose tiesiog negali pats ateiti apsrengęs ne su kostiumu. Bet pakalbėkime apie standartinius restoranus, kurių Lietuvoje yra dauguma. Į juos tikrai galima eiti apsirengus kasdieniais drabužiais. Tuomet kyla klausimas pagal ką vertinti restoranus, kaip išsirinkti kuris restoranas Kaune ar kitame mieste būtų tinkamas nueiti ir gerai praleisti laiką. Pirmiausia galime rinktis pagal vietą. Ar norime važiuoti kažkur toliau už miesto, ar labiau norėtume likti mieste. Už miesto galime rasti restoranų su papildomomis lauko erdvėmis vaikams.

Kitas kriterijus pagal kurį galima būtų rinktis restoraną tai yra patiekalų meniu. Jei mėgstate skanius kepsnius, steikus, tuomet reikėtų rinktis restoraną, kuris gali paruošti gardžius mėsos patiekalus ant grilio. Jei esate žuvies gerbėjas galbūt reikėtų rinktis restoranus, kurie orientuojasi į jūros gėrybes. Ten rasite ne tik skanios ir išskirtinės žuvies, tačiau ir įvairių kitų jūros gėrybių, tokių kaip krevečių, austrių, aštunkojų ir kitų egzotiškų valgių.

Skaitmeniniame amžiuje turime privalumų naudotis internetu, todėl vertėtų pasidomėti atsiliepimais apie restoraną internete. Nors aklai tikėti visais atsiliepimais nereikėtų, derėtų tiesiog susidaryti bendrą vaizdą iš paliktų atsiliepimų. Internete įvedus restoranas Kaune, ar kitą užklausą rasite daugybę atsiliepimų. Yra nemažai sistemų, kuriuose galima vertinti restoranus, Lietuvoje yra ir keletas svetainių, kurios taip pat vertina lietuviškus restoranus.

Dar vienas kriterijus tai yra draugų rekomendacijos. Niekas geriau jums neparekomenduos gero restorano nei jūsų draugai. Tai yra dėl to, kad jie žino ką jūs mėgstate, kokie yra jūsų poreikiai, jūs taip pat žinote savo draugų poreikius.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *