Naujos padangos


Dvidešimt pirmas amžius – technologijų ir technikos amžius. Prieš mus gyvenę žmonės turbūt net neįsivaizdavo, kokių pasiekimų ir atradimų bus tolimoje ateityje. Nenuostabu, kad ir šiomis dienomis tobulėjant visoms technologijoms, ateitis bus visiškai kitokia nei ji yra šiandien. Visgi gyvename šia diena ir turime šių dienų techniką. Turbūt pats populiariausias ir plačiausiai visame pasaulyje naudojamas technikos išradimas yra lengvasis automobilis. Pasaulyje automobilių skaičiuojama milijonais. Lietuvoje jų taip pat gausu. Ne vienas mūsų kaimynas, draugas ar pažįstamas turi ne vieną, o kelis automobilius. Kaip ir kiekvienam daiktui, o ypač automobiliui reikia specialios priežiūros bei investicijų. Važinėjant Lietuvos keliais dažnam tenka tvarkyti automobilio pakabą, nuolat pilti kurą, keisti tepalus… Naujos padangos jūsų transporto priemonei yra viena būtiniausių sudedamųjų dalių.

Kiekvienais metais, artėjantis šaltasis žiemos sezonas priverčia vairuotojus suskubti rūpintis automobilio padangomis. Ne paslaptis, jog kasmet iki lapkričio mėnesio 10 dienos visi be išimties turi pasikeisti vasarines padangas į žiemines. To nepadarius ir kelių patruliams jus patikrinus, jums grėstų finansiniai nemalonumai. Ta pati problema gali nutikti, jeigu naudojate ir netinkamo protektoriaus gylio padangas, kuomet protektorius būna nusidėvėjęs daugiau nei leistina norma. Šiuo atveju yra labai rizikinga važinėti, nes keliate didelį pavojų visiems eismo dalyviams, įskaitant ir save patį. Naujos padangos minėtų bėdų padeda išvengti. Tai yra būtinybė kiekvienam vairuotojui, nepriklausomai kokią transporto priemonę jis vairuoja. Vairuotojams, kuriems sezoninių padangų keitimas atrodo didelis darbas ir laiko gaišimas, yra puikus ir paprastas sprendimas. Galima įsigyti sezonines padangas, kurios tinka tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų metu. Tokios padangos yra pritaikytos visiems sezonams ir yra universalios.

Įsigijus naujas padangas, senosios lieka. Daugeliui piliečių tai tampa galvos skausmu, nes nežinia kur ir kaip sudėvėtas padangas dėti. Nemažai piliečių elgiasi itin negražiai bei nepadoriai. Jie savo senas padangas išveža į mišką, numeta kur nors pakelėje ir taip grubiai teršia gamtą. Už tai gresia milžiniškos baudos. Tokie veiksmai yra mažų mažiausiai neleistini ir nepateisinami. Senomis ir sudėvėtomis padangomis reikia tinkamai pasirūpinti. Tam yra senų padangų utilizavimas. Užuot vežus padangas į mišką, geriau jas nuvežti į specialų surinkimo punktą, kur jomis toliau pasirūpins tuo užsiimantys specialistai. Toliau sudėvėtos padangos gali būti naudojamos energijai gauti, guminių detalių gamybai ar net keliams tiesti, kaip tai daro nemažai Europos šalių. Tausokime aplinką ir važinėkime saugiai.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *