Moters odos kvapas


Tai, jog moterys skiria daug dėmesio savo išvaizdai yra žinoma visiems. Žinoma, kiekvienas iš mūsų turime savo skonį bei įsitikinimus, tad tai, kas patinka ir tinka vienam, gali būti visiška priešingybė kito asmens įsivaizduojamo idealo. Klabėdami apie išvaizdą dažniausiai įsivaizduojame drabužius bei aksesuarus, tačiau ar tai yra viskas, į ką reikia atkreipti dėmesį? Tikrai ne. Aplinkiniai vertina išvaizdą pagal visumą ir tai yra ne tik tai, kas matoma akimis. Moters odos kvapas bei kvepalai, kuriuos ji naudoja gali turėti milžiniškos įtakos. Mūsų receptoriai yra labai skirtingi ir gan stiprūs, todėl vertindami kitus žmones pasitelkiame ne tik regą, tačiau taip pat ir uoslę. Šiandien kvepalai yra savaime suprantama detalė, kuria naudojasi tiek vyrai, tiek moterys, tačiau pastebima, jog neretai daromos šiokios tokios klaidos. Viena iš pagrindinių – saiko nebuvimas. Tiesa ta, jog kvapas yra malonus ir priimtinas tik tuomet, kai jis naudojamas saikingai, na o tais atvejais, kai kvepalai yra per stiprūs ar jaučiasi net ir tada, kai moteris yra jau išėjusi iš patalpos, jų veikimas gali turėti priešingą rezultatą. Taigi, jei mėgstate naudoti kvepalus, visada atkreipkite dėmesį į tai, kokį kiekį naudojate ir kokia yra aplinkinių reakcija į tai.

Klabant apie kvapus, galima pastebėti, jog šiandien jų įvairovė yra be galo didelė. Malonus moters odos kvapas gali būti pasiekiamas ne tik kvepalų pagalba, tačiau ir kitomis priemonėmis. Šiandien daugelyje prekių, kurias naudojame ant savo odos, yra kvapas, tad savo norimą įvaizdį galite kurti naudodami losjonus, kūno sviestus ar net aliejus. Tai kiekvieno žmogaus asmeninis apsirinkimas, kuris priklauso nuo įpročių bei pasirinkimo. Jei nežinote, kokio aromato kvapus naudoti ir niekaip negalite apsispręsti, geriausia pasikliauti savo intuicija. Vien dėl to, jog vienas ar kitas kvapas yra liaupsinamas ir susilaukia daug dėmesio, tai dar nereiškia, jog jūs privalote jį naudoti. Kvapas yra žmogaus vizitinė kortelė, tad su ja kuriate savo įvaizdį. Pasirinkti kvepalai ar kitos priemonės turi jums patikti ir tikti, nes tik tokiu atveju skleisite tinkamą žinutę.

Šiandien moteriškų kvepalų įvairovė yra be galo didelė. Galime įsigyti pačius įvairiausius kvepalus iš žymiausių pasaulio gamintojų kolekcijų. Visgi, dėmesį kreipkite ne į žymius pavadinimus, tačiau į patį aromatą. Tik tada, kai jūsų apsirinkti kvepalai jums patiks ir su jais jausitės gerai, aplinkiniai tai pastebės ir įvertins.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *