Lovytės kūdikiams – jų skirtumai ir pasirinkimas


Jei laukiate pirmo vaikelio šeimoje, natūralu, jog jus kankina šioks toks nerimas. Negana to, jog jaudulys apima pagalvojus apie vaikų auklėjimą ir auginimą, reikia nepamiršti ir tinkamos aplinkos paruošimo. Vaiko kambarys, ar erdvė, kurią sukursite, bus pirmieji vaiko namai, tad natūralu, jog ieškote geriausio varianto ir pasirinkimo. Daugelis tėvų, pirmaisiais gyvenimo mėnesiais ar metais, gyvena su vaiku tame pačiame kambaryje. Tokia praktika yra patvirtina ir ji išties veikia. Šioje situacijoje, galima drąsiai teigti, jog apsikrauti viso kambario įrengimu ir apstatymu tikrai nėra būtina. Jums pakaks paieškoti tinkamos vaikiskos lovytes ir kelių aksesuarų. Visgi, kad ir kokį sprendimą priimsite, lovos jūsų vaikui tikrai reikės, tad jų pasirinkimą šį kartą ir aptarsime. Greičiausiai ir patys jau spėjote apžiūrėti kelių internetinių parduotuvių pasiūlymus, tačiau pateikiamos prekės ir informacija kartais labai klaidina. Sunku įvertinti lovų skirtumus ir privalumus, kai tai pirmas vaikelis ir nė nenumanote, ko reikia jo ir jūsų patogumui. Taigi, tam, kad palengvintume jūsų paieškas, aptarsime pagrindines detales.

Pradėkime nuo to, jog skiriasi lovų spalvos. Dažniausiai siūlomos baltos, rudos arba natūralios medienos spalvos. Pastarasis variantas turėtų būti pigiausias. Galite rinktis tai, kas jūsų manymu labiausiai tiks jums ir jūsų mažyliui. Kitas svarbus skirtumas, kuris lemia vaikiskos lovytes kainą – modelis. Čia galime kalbėti apie daug skirtumų, bet greičiausiai ir patys suprantate, kuo daugiau išlinkimų, gražių formų, tuo lovytės kaina didesnė. Galite būti tikri, jog lovytės išvaizda komforto vaikui nesuteiks, tačiau jei norite investuoti į gražų baldą, kuri naudosite ne vienerius metus, turite teisę tai padaryti. Dar vienas aspektas, kuris gali lemti aukštesnę lovos kainą – stalčius ar vystymo lenta. Kai kurie lovyčių modeliai turi apačioje stalčių daiktams laikyti, na o kiti dar ir vystymo lentas, kurios užsideda ant lovytės rėmų. Jei jums aktualu daiktų laikymo sistemos, o galbūt neturite daug vietos vonioje vaiko vystymui, tokia investicija gali būti išties labai naudinga. Taigi, įvertinkite savo gyvenimo sąlygas ir jums bus daug aiškiau, kokios lovytės reikia.

Kalbant apie būtiniausius aspektus, kurių reikia lovai, galima išskirti kelis. Tai trijų padėčių lovytės dugnas ir nuleidžiamas šonas. Augant vaikui, saugumo reikalavimais reikia mažinti lovytės dugną, kad vaikas atsistojęs negalėtų iš jos išlipti. Žinoma, galėtumėte rinktis lovytę su žemu dugnu iš karto, tačiau pradžioje lankstytis kas kartą padedant vaiką į lovą tikrai nėra prasmės. Tas pats galioja ir nuleidžiamam šonui. Prisistūmę vaiką prie lovos, galėsite jį išimti daug lengviau ir tai bus milžiniškas komfortas. Taigi, apsvarstykite šiuos aspektus ir įvertinkite, ko reikia būtent jūsų šeimai. Tai be jokios abejonės padės priimti teisingą sprendimą dėl lovos pasirinkimo.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *