Kur sudėti išsibarsčiusias LEGO detales?


Daugelis šiuolaikinių vaikų nebe pripažįsta jokių kitų žaidimo priemonių, kuriomis galima naudotis realiai, o ne per informacinių technologijų prietaisus. Pats elementariausias laivų mūšis ar panašaus pobūdžio žaidimai, kuriuos mes žaisdavome ant popieriaus, dabar yra perkeliamas į ekraniukus. Ir šiuo atveju reiktų kaltinti ne vaikučius, o tėvelius, kurie leidžia piktnaudžiauti tokiomis informacinėmis technologijomis. Baisiausia, kad tėvai vaikams tokius daiktus duoda, kadangi neturi laiko su jais žaisti. Pagalvokite, kokia asocialią asmenybę auginate? Bet kokio tipo realus žaislas, kad ir paprasčiausia dėžė, yra šimtą kart geresnis daiktas, juk jis skatina fantaziją ir tuo pačiu mąstyseną. Tačiau kad ir kaip sparčiai technologijos plistų, vis dar galime didelį ačiū tarti tėveliams, kurie laikosi tradicinių vaikų auginimo būdų. Vienas iš universaliausių žaislų, kuris užaugino jau ne vieną kartą yra LEGO žaidimai. Šį žaidimuką ypač vertina ne tik patys Vaikučiai ar jų tėveliai, tačiau tuo pačiu ir pedagogai bei sociologai, kurie tvirtina, kad LEGO skatina mąstyseną ir tuo pačiu formuoja vaiko asmenybę. Kuo jis daugiau kurs ir bandys statyti – tuo daugiau ateityje jis pasieks. Tuo grindžiama LEGO kaladėlių vaiko auginimo programa.

Tačiau mes šįkart norėtume pakalbėti, kur galima būtų dėti išsibarsčiusias po visus namus LEGO detales. Kadangi jos yra smulkios ir kampuotos, netyčia ant jų užlipus tenka garsiai sušukti. Pasigaminkite specialią LEGO laikyklę kartu su vaikučiu, kuris galės mokytis bei stebėti tuo pačiu darydamas konkrečias išlaidas.

 

  1. Pasiimkite paprastą dėžę ir ją apklijuokite tapetu iš blogosios pusės. Kartu su vaikučiu ant balto tapeto nupieškite kokių nors žavių paveiksliukų.
  2. Pasiūlykite didelį maišą. Pasistenkite parinkti kuo standesnę medžiagą, kad maišas bent kiek stovėtų.
  3. Nusipirkite iš vytelių pintą krepšį. Originali ir labai miela smulkių žaislų laikyklė.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *