Karkasiniai namai ir ekonomiškos statybos


Gyvenimas nuosavame name yra vienas iš tų dalykų, kurio siekia daugelis. Natūralu, juk tik toks pasirinkimas mums suteikia galimybę privatumui, erdvėms, o galbūt net ir galimybę būti šiek tiek arčiau gamtos. Kiekvienas iš mūsų gali turėti skirtingas priežastis, kodėl jam aktualu pasistatyti nuosavą namą. Tai visai nesvarbu. Vienas iš pagrindinių klausimų, kurį turėsite sau atsakyti dar pačioje proceso pradžioje – kokio namo norite? Tai platus klausimas, į kurį vieno atsakymo nėra. Galite būti tikri, jog jis apima ne tik dizaino ar interjero sprendimus, tačiau ir techninius reikalavimus ar pasirinkimus. Greičiausiai nesuklysime sakydami, jog ekonomiškas namo išlaikymas bei nedidelės statybų sąnaudos yra pagrindiniai prioritetai, kurie ieško vartotojas. Žinoma, mažesnės išlaidos jokiu būdu nereiškia, jog esate pasiruošę atsisakyti kokybės ar ilgaamžiškumo, tad tai nėra vienas iš galimų variantų. Noras sutaupyti visada buvo ir bus aktualus, na o namo statybose tai įgauna dar didesnę reikšmę. Visiems gerai žinoma, kiek daug kainuoja net ir paprasčiausi sprendimai, tad atsiradęs būdas sumažinti jūsų išlaidas yra visada laukiamas. Karkasiniai namai yra vienas iš geriausių pavyzdžių, kaip sutaupyti neprarandant kokybės bei ilgaamžiškumo. Tai namo statybos sprendimas, kurio jūs tikrai nesigailėsite.

Visiems gerai žinoma, jog Lietuvoje didžioji dalis gyventojų stato namus iš statybinių blokelių. Manoma, jog pastarieji yra tvirčiausias ir ilgaamžiškiausias pasirinkimas. Visgi, galite būti tikri, jog karkasiniai namai jums gali pasiūlyti gerokai daugiau. Pastarųjų konstrukcijoms dažniausiai naudojamas medis. Nors yra galimybė karkasą gaminti ir iš metalo, tai tiesiog neturi prasmės, nes medis kuo puikiausiai išlaiko savo geriausias savybes. Žinant šios konstrukcijos esmę, galima lengvai suprasti, jog ir kaina, kurią sumokėsite, bus mažesnė nei renkantis blokelius. Dvejojate dėl medžio patvarumo? Tam tikrai nėra pagrindo. Būtina pastebėti, jog karkasui naudojama mediena yra pačios aukščiausios rūšies bei specialiai apdirbama. Tai jai suteikia atsparumą gaisrams ir taip trokštamą ilgaamžiškumą. Galite būti tikri, jog visame pasaulyje sparčiai naudojama karkasiniu namu statyba yra tinkamiausias pasirinkimas jūsų būstui ir juo ateityje tikrai nenusivilsite.

Galima drąsiai teigti, jog karkasinio tipo namai suteikia ir daugiau privalumų, kuriuos būtina paminėti. Vienas iš svarbiausių – ekonomiškas išlaikymas. Tai reiškia, jog jūsų sąskaita už šildymą nebus tokia didelė kaip anksčiau ir dėl viso to galima dėkoti karkasiniai namo konstrukcijai. Jos vidaus sienų šiltinimui yra naudojami daug didesni kiekiai akmens vatos, tad sukuriama erdvė, kuri neišleidžia šilumos veltui. Jei jau pavargote šildyti namus ir visą šilumą išleisti per nesandarius tarpus ar statybinį broką, turėkite omenyje tai, jog būtent karkasiniai namai sutaupo daugiausiai energijos ir jūsų investicijų. Tai vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas rinkoje.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *