Kaip tapti matomiems?


Pradėję savo individualią veiklą, dažnai užstringame ties klausimu – kaip tapti matomiems? Kaip lengviau klientui rasti mūsų siūlomą paslaugą? Be abejo, suvokiame, kad puikiausias būdas būti pamatytiems – dominuoti lyderių pozicijose interneto paiškos sistemose. Pagrindinė ir populiariausia paieškos sistema daugeliui – Google. Tad kaip padaryti, kad mūsų veiklą ši paieškos sistema iškeltų į aukštas pozicijas ir klientai mus atrastų.

Svarbiausias procesas – straipsnių rašymas. Tačiau ne bet koks. Rašomuose straipsniuose turime vartoti kuo tikslesnius raktinius žodžius ar žodžių junginius, kuriuos, įvedę į paiešką, klientai mus randa. Tokie tekstai vadinami SEO straipsniai. Kuo daugiau SEO straipsnių parengsime, tuo aukštesnes pozicijas užimsime paieškos sistemose.

Pavyzdžiui, jei prekiaujate šunimis, nepakaks parašyti tekstus pilstant iš tuščio į kiaurą apie šunų veisles. Tekste turi būti palėpti raktiniai žodžiai, pagal kuriuos norite būti atrasti savo klientų. Internete – didžiulė gausybė straipsnių apie šunis, todėl svarbu pasirinkti labai tikslingus raktažodžius, pavyzdžiui, „labradorai Žvėryne“, „šunys Vilniaus rajone“ ir pan. Visa tai tikslumui užtikrinti ir tam, kad klientas kuo greičiau atrastų tai, ko ieško.

SEO straipsnių rašymas yra didžiulė pagalba tiek interneto vartotojui, kuris ieško tikslios informacijos, tiek mums patiems, norintiems, kad kuo didesnė grupė žmonių mus atrastų. Jūsų teksų kūrimas padeda paieškos sitemoms surikiuoti viską į aiškias vietas, tuo tarpu paieškos sistemos pateikia interneto vartotojams tikslius duomenis ir reikalingą informaciją.

Sėkmė būti atrastiems priklauso nuo jaunų verslininkų ir paieškos sistemų „bendradarbiavimo“: kuo aiškiau apibrėšite savo veiklą ir pritaikysite tikslesnius raktažodžius, tuo tikslesnę informaciją ir nuorodą į verslą pradedančiojo puslapį paieškos sitema pateiks interneto vartotojui.

SEO optimizacija pradedantiems savo veiklą ir norintiems kuo greičiau „įsivažiuoti“ iš esmės sukuria sėkmės žemėlapį. Kuo daugiau laiko skirsite savo veiklos, t.y. savo svetainės, optimizacijai ir jos kėlimui į aukštas paieškos rezultatų pozicijas, tuo greičiau vartotojai jus ras. O tai ir yra tai, ko siekia kiekvienas jaunas verslininkas.

Paieškos sistemos jau „springsta“ nuo gausybės informacijos. Jeigu norite būti savo srities lyderiai, neklaidinkite paieškos sistemų bet kokiais atmestinais straipsniais. Internetas ir taip prigrūstas visokio šlamšto, o kiek iš jo naudos – neaišku. Jei tiklsiai žinote, ko norite, būkite konkretūs – taip palengvinsite ir paieškos sitemų darbą, o šios vartotojams pateiks tikslingą informaciją pagal raktažodžius, įvestus į paieškos langelį.

Būkite pirmieji.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *