Kaip išsirinkti pirmuosius kontaktinius lęšius?


Kontaktiniai lęšiai – tai viena geriausių regos korekcijos priemonių. Jų patogumas ir lengva priežiūra keičia žmonių, su regos sutrikimais, gyvenimus. Jie yra patogūs, beveik nejaučiami, todėl galėsite užsiimti bet kokia jus dominančia veikla. Taigi jei nusprendėte įsigyti kontaktinius lęšius, kaip išsirinkti pirmuosius?

Nors kontaktiniais lęšiais prekiaujama jau ir internetu, prieš darant bet kokius skubotus sprendimus patariame pasikonsultuoti su savo akių priežiūros specialistu. Jums padės pasirinkti patikimus, kokybiškus ir svarbiausia – jums tinkamus kontaktinius lęšius. Neieškokite kompromisų, visada klauskite, kokie lęšiai atitiks jūsų gyvenimo būdą ir bus sveikiausi jūsų akims ir būtinai atlikite patikrinimą, nes jis padės išsaugoti sveikas akis. Nors kontaktiniai lęšiai jau nėra naujovė, daugeliui žmonių vis dar kyla abejonių dėl jų veiksmingumo ir patogumo.

Daugeliui prieš įsigyjant kontaktinius lęšius kyla daug abejonių dėl klaidingos informacijos. Nemažai žmonių mano, kad nešioti kontaktinius lęšius yra nesveika. Šiais laikais jų medžiagos yra bio suderinamos, todėl nesukelia problemų dėl reakcijos su žmogaus audiniais. Tai leidžia deguoniui patekti į akį. Šiuolaikiniai kontaktiniai lęšiai prisitaiko prie akies formos, dėl to yra patogūs ir nepažeidžia akies. Pasitarę su savo akių priežiūros specialistu rasite puikius kontaktinius lęšius, kurie jums niekada nesukels nepatogumų ir komplikacijų. Gerai prižiūrėti kontaktiniai lęšiai yra labai sveikas akių korekcijos būdas.

Dažnai baimę sukelia pats jų įsidėjimo procesas. Žmogų , kuris niekada nesusidūrė su kontaktiniais lęšiais, gąsdina mintis, kad reikia kažką įsidėti į akį. Bet jeigu atidžiai seksite akių specialisto nurodymus, žinosite kaip juos taisyklingai užsidėti, todėl su laiku baimė išnyks ir pamatysite, kad tai labai paprasta. Žmonės dažnai bijo, kad lęšiai gali užstrigti akyje, tačiau tai nėra įmanoma. Jei netinkamai įdėtas, lęšis gali likti akies priekyje arba po voku, bet akies apsauginis barjeras, apgaubiantis akies baltymą ir skliautus po vokais neleis užslinkti lęšiams už jų. Taip pat dažnai baimę kelia mintis, kad greitai judant kontaktiniai lęšiai gali iškristi, bet žmogaus akies anatomija parodo, kad tai taip pat nėra įmanoma. Gerai parinkti, minkšti kontaktiniai lęšiai niekada neiškris iš jūsų akies.

 

 


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *