Frezavimo paslaugos


Frezavimas yra paslauga, kurios metu specialiomis programinio valdymo frezavimo staklėmis pjaustomos įvairios kieto paviršiaus medžiagos. Frezavimo paslaugos atliekamos su tam skirtomis specialiomis staklėmis. Tokio tipo frezavimo staklės yra skirstomos į konsolines, bekonsolinės, nepertraukiamo frezavimo, išilginio frezavimo, kopijavimo, išdrožų velenuose frezavimo bei specialiąsias frezavimo stakles. Konsolinės frezavimo staklės paprastai yra naudojamos tankiausiai, lyginant su kitomis frezavimo staklėmis. Minėtomis staklėmis dažniausiai frezuojami detalių paviršiai. Specialios frezavimo staklės naudojamos reklamos, prekybinės įrangos gamybos ir kitose srityse. Frezuoti galima įvairias detales iš skirtingų medžiagų kaip organinis stiklas, polivinilchlorido plokštės, kompozicinės plokštės, medžio plokštės, įvairus techninis plastikas ir t.t. Frezavimas bei jo paslaugos reikalingos pjaunant įvairių formų figūras, gaminant įvairias lauko reklamas, baldų pramonėje, gaminant įvairius maketus ir pan.

Lietuvoje veikia daugybė įvairių įmonių, kurios teikia skirtingas paslaugas ra parduoda skirtingas prekes. Frezavimo paslaugos ir jas teikiančios įmonės yra ne išimtis. Šios įmonės siūlo savo klientams platų frezavimo darbų spektrą, kuriuos atlieka šiuolaikiniais įrengimais. Įrengimai skirti apdirbti įvairias žaliavas, tokias kaip plastikas, organinis stiklas, mediena, DSP plokštės, fanera, aliuminio lydiniai, žalvaris, bronza, kurios dažniausiai naudojamos išorinės reklamos gamybai. Aukštų technologijų įrengimai leidžia išspręsti beveik bet kokias dizainerių ir gamybos užduotis, o taip pat tai leidžia pasiekti naudojamų medžiagų taupymą. Tokiose įmonėse dirba profesionalūs darbuotojai, kurie suteiks savo klientams visą reikiamą informaciją. Šiais laikais visas dėmesys skiriamas užsakovui bei jo interesams.

Dažnai renkamasi medžiaga frezavimui yra polivinilchlorido plokštės. Polivinilchloridas, dažnai sutrumpintai vadinamas PVC, yra trečias pasaulyje pagal plačiausiai gaminamą plastiką po polietileno ir polipropileno. Apskritai plastikas plačiai vartojamas dėl žaliavos pigumo, gerų savybių ir ypač dėl paprasto gaminių formavimo, kuris nepriklauso nuo formos sudėtingumo. Be to, plastiko perdirbimą nesunku automatizuoti, o gaminio papildomai apdirbti nereikia. Plastiko išvaizda, savybės ir perdirbimo ypatumai leidžia kurti įvairios formos gaminius. Ekonomiška plastiku pakeisti metalą automobilių, prietaisų, aviacijos ir kitose pramonės šakose. PVC naudojamas statyboje, nes tai yra efektyvesnė medžiaga už varį, geležį ar net pačią medieną. Taip pat ši medžiaga gali pakeisti gumą. Plastikas taip pat gerai izoliuoja šilumą ir garsą. Naudojant specialias frezavimo stakles, galima išgauti įvairiausias detales nuo smulkiausių sriegių, žaislų iki didelių interjero dekoracijų, taip pat galimas frezuotas viršelis. Iš kai kurių plastikų gaminami organų protezai, chirurginiai siūlai ar klijai.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *