Aviabilietai internetu į Suomiją


Kažkodėl anksčiau daugelio lietuvaičių pasąmonėje buvo užsifiksavę, kad kai tik ateina atostogos – reikia keliauti į šiltus kraštus. Paprasčiausiai mūsų klimatas nėra toks, kuriuo galėtume labai džiaugtis, tad kai yra galimybės pasimėgauti saule – dažniausiai pas ją ir skubame. Tačiau tuo pačiu pamirštame ir skandinavų šalis, kurios mums gali pasiūlyti tikrai labai daug. Aviabilietai internetu į Suomiją tai galimybė iš arčiau susipažinti su nuostabia šalimi, kurioje, kaip teko daugeliui girdėti, gyveno Kalėdų senelis… O gal vis dar gyvena?

 

Aviabilietai internetu patogesnė galimybė pakliūti į išsvajotą šalį. Na, o kad nebūtų taip, kad į ją nuvykę nežinote kur keliauti, pateikiame vietas Suomijoje, kurias tiesiog privalu aplankyti. Nepabuvoję jose negalėsite teigti, kad apskritai kada lankėtės šioje šiaurinėje Europos valstybėje.

 

  • Alandų salos tai vieta, kurioje galite iš arčiau susipažinti su nuostabia Suomijos gamta, kuri tikrai pakerės kiekvieną. Daugelis apsilankęs šioje šalyje teigia, kad nebūtina lankyti architektūrinių vietų, kadangi gamta pasako daugiausia…
  • Helsinkio katedra yra vienas iš nuostabiausių architektūrinių stebuklų, kurį privalo aplankyti kiekvienas Suomijos svečias. Didybę spinduliuojanti katedra primena apie aukščiausiojo galybę. XIX amžiuje pastatyta katedra puošta dideliais laiptais ant kurių sėdėti ir gerti kavą mėgsta vietiniai.
  • Aviabilietai internetu į Suomiją tuo pačiu suteikia galimybę aplankyti ir Santos parką, kuris yra Laplandijos sostinėje. Šiame parke galima įsigyti mielų niekučių, suvenyrų, kurie daugeliui metų prabėgus primins, kad kartą lankėtės Kalėdų senelio tėvynėje.
  • Muminukų slėnis daug kam labai sentimentali vieta, juk daugelis savo vaikystę leidome žiūrėdami šį animacinį filmuką. Tai vieta, kur galima susipažinti su pasakų personažais. Tuo pačiu veikia ir lėlių teatras…

 

Suomija – nuostabi šalis, tačiau daugelis tą sužino tik joje apsilankęs. Tad ir mes jums tai rekomenduojame. Skrydis padės jums patvirtinti arba paneigti faktus ir mitus, kurie yra apsupę šią nuostabią šalį. Tik ją aplankę galėsite suvokti didybę, kurią savyje pastaroji slepia… Suomija – galimybė paragauti šalto rojaus. Skanaus šalto rojaus.

 


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *