Ar verta pirkti iphone 6 telefoną?


Pasaulis sulaikęs kvapą ruošėsi dienai, kuomet iphone6 telefonas pasirodys rinkoje. Jau kuris laikas ir Lietuvoje juos galima įsigyti, tačiau vis dar neaišku, ar tai paprasčiausias triukas siekiant pasipelnyti iš patiklių žmonių, ar tikrai šio pobūdžio telefonas teikia konkrečias naujas funkcijas, kuriomis daugelis nori pasinaudoti. Atsižvelgiant į tai, kad išradėjai, galima sakyti, atsirėmė į sieną ir nebe pasiūlo nieko naujo, kas galėtų mus nustebinti, reikia labai atidžiai įvertinti teikiamas galimybes, kad netektų sumokėti labai didelės pinigų sumos dėl daikto, kuris visiškai nesiskiria nuo pagamintų anksčiau.

 

Pirmiausia, Apple kompanija pateikė du telefonų modelius. Minėtąjį iphone 6 ir iphone 6 plus, taigi, išsirinkti modelį ir įvertinti jo galimybes yra dar sunkiau.

 

  1. Iphone 6 verta rinktis dėl geresnės kokybės HD ekrano, kuris tobulintas remiantis naujausiomis technologijomis. Jau 5 serija pribloškė savo kokybe, tačiau paskutinioji, visiškai neseniai išleista, apskritai atims žadą.
  2. Procesorius duomenis apdoroja ketvirtadalių greičiau nei 5 serijos telefonai. Kadangi šiuolaikiniai iphone yra naudojami labiau net ne kaip telefonai, o kompiuteriai, todėl duomenų apdorojimo greitumas yra labai svarbus ir reikalingas.
  3. Kaip visada tobulinama ir kamera, kuri šiuo metu beveik prilygsta aukštos kokybės skaitmeniniams fotoaparatams. Taigi, galimybė, jog nuotraukos tiesiog užburs savo rezultatais yra tiesiog garantuojama.
  4. Logiška, šalia vaizdo sutvarkytas ir garsas. Girdėsite ne tik geresnės kokybės muziką, tačiau tuo pačiu padidintas ir garso limitas. Nuo šiol žiūrėti filmus ar net namuose susikurti mini vakarėlį su iphone 6 – nebus jokių problemų.

 

Kaip matote, naujos kartos telefonas visgi turi papildomų pliusų, kurie gali padėti nulemti faktą, kad jis jums yra reikalingas ir tikrai norimas. Perkant išsimokėtinai galite gauti papildomas dovanas. Originalūs dėkliukai ar ausinės padės turimą prietaisą laikyti kiek funkcionalesniu. Džiaukitės savo naujuoju išmaniu draugu.


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *