Ar tikrai galite sau leisti turėti nuosavą transporto priemonę?


Šiandien veikianti ir itin besiplečianti naudotų automobilių rinka, suteikia galimybę įsigyti automobilius ko ne kiekvienam norinčiam. Pradedant senesniais ir itin naujais modeliais, kiekvienas pirkėjas gali atrasti tai, ko ieško, na o suma, kurią sumoka, tikrai patrauklesnė nei ta, kurią tektų palikti automobilių salone. Reikia pripažinti, jog jei susidarytų situacija, kad galima pirkti automobilius tik atstovybėse, vairuojančių automobilius tikrai sumažėtų ir tai natūralus reiškinys. Visgi, net ir perkant itin seną automobilį reikia suprasti, jog jo išlaikymas kainuoja. Tai ne tas atvejis, kai išleidote sumą pinigų ir esate tikri dėl savo investicijos. Neretai pigesni automobiliai reikalauja dar daugiau remonto o to pasekoje ir išlaidų. Taigi, kaip tiksliai žinoti, ar šiandieninė finansinė situacija jums leidžia investuoti į nuosavą transporto priemonę? Apie tai plačiau ir pakalbėsime.

Daugelis vairuotojų, perkančių pirmuosius automobilius mano, jog išlaikyti transporto priemonę nėra brangu. Tereikia turėti padangas, bei žinoti, kur pirkti reikiamas detales. Pavyzdžiui, jei jus domina akumuliatoriai akcija be jokios abejonės geriausias metas pirkti, tačiau ar galite būti tikri, jog pavyks visa tai suderinti. Netikėtos išlaidos kaip visada užgriūna pačiu netinkamiausiu metu ir visos iš karto. Tik pažiūrėk alga vėluoja, automobilis pagedo, o ir už būsto nuomą mokėti jau reikia. Būtent dėl šios priežastis, nepaisant kokio senumo automobilį perkate, turite turėti santaupų, kurias, esant reikalui, galėtumėte skirti remonto darbams. Žinoma, gyventi su įšaldytais pinigais galbūt ir neatrodo labai protinga, tačiau jei kitu būdu pinigų gauti negalėtumėte, tai vienintelis dalykas, kuris jums leis apsidrausti. Žinoma, susidūrus su remonto darbais taip pat reikia suprasti, kur kreiptis ir kokias detales pirkti. Kaip jau minėta anksčiau, jei jus domina akumuliatoriai akcija yra geriausias metas įsigyti reikiamą prekę. Dažniausiai patraukliausias kainas siūlo elektroninės parduotuvės, tad skirkite laiko patikrinti jų asortimentui bei pasiūlymams. Kalbant apie meistrus, visada reikia rinktis tik tuo servisus kurie savo darbams suteikia garantiją, nes tai vienintelis dalykas, kuris apsaugos jūsų, kaip vartotojo teises. Visgi, paslaugų įkainiai skirtingose vietose gali labai skirtis, o esant reikalui galite pasidomėti ir aplinkinių miestų siūlomomis paslaugomis. Dideli remonto darbai gali būti atliekami ir kitur, jei tik tai padės sutaupyti jums svarbią pinigų sumą.

Jei ieškote pirmojo automobilio ir svarstote, ką ir už kiek pirkti, mes siūlome sau užduoti kiek kitokį klausimą. Pasvarstykite, ar tikrai sau galite leist turėti transporto priemonę, kurios išlaikymui bus reikalingas toli gražu ne tik kuras. Įvertinkite visus galimus scenarijus, pasidomėkite galimomis investicijomis bei įvertinkite mūsų pateiktus pavyzdžius. Kartais geriau neskubėti ir palaukti tinkamesnio momento gyvenime, mat priešingu atveju finansinės problemos bei nuostoliai gali būti gerokai skaudesni nei tikėjotės.

 


Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *